Zastanawiasz się, jak przygotować przestrzenną mapę miejscowości albo grę wiejską? Chcesz dowiedzieć się, czym jest „krzak życzeń” lub kapsuła czasu? A może wspólnie stworzymy „Rodzinne zdjęcie” i wypuścimy balony z marzeniami?

„Inspiracje z Krzaków” to gra skierowana do osób, które poszukują pomysłu na działanie w swojej organizacji lub społeczności lokalnej. Na kartach przedstawiono opisy i zdjęcia 24 akcji i działań zrealizowanych w Krzakach i najbliższej okolicy. Od 2003 roku włączamy mieszkańców i miłośników naszej miejscowości do twórczego i aktywnego działania. Wychodzimy z Krzaków i pobudzamy innych do aktywności na rzecz swoich społeczności. Może właśnie Ty staniesz się lokalnym kreatorem zmian i sprawisz, że przestrzeń wokół Ciebie zmieni się na lepsze?

Gra została wydana w ramach projektu „Klasyka to sztuka” realizowanego przez Stowarzyszenie Pracownia Inspiracji Kulturalnych przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej w ramach Programu „Młodzież w działaniu”. Wszystkie jej elementy znajdziesz w załącznikach.

Pomysł i opracowanie gry: Mateusz Konieczny

Inspirujemy na: www.facebook.com/pracowniainspiracjikulturalnych oraz www.krzaki.info

Opr. Zespół "Kto na ochotnika"