21 Lutego 2019

Wiosną zapraszamy uczniów i nauczycieli na warsztaty, wizyty studyjne, konsultacje i warsztaty dedykowane w Waszych szkołach. Jak możecie skorzystać ze wsparcia programu „Kto na ochotnika? Wolontariat w szkole”?

16 Stycznia 2019

Zebralismy w jednym miejscu najczęściej powtarzające się pytania dotyczące formalnych aspektów wolontariatu. Pamiętajcie też, że zawsze możecie skorzystać z pomocy indywidualnej na dyżurze telefonicznym (we wtorki w godz. 15.00-17.00, tel: 659 62 03, wew.

24 Grudnia 2018

 

Co to znaczy dobry szkolny wolontariat? Przedstawiamy krótką animację z garścią porad dla opiekunów i opiekunek wolontariatu szkolnego.

 

17 Grudnia 2018

Zachecamy do objerzenia webinarium "BEZ STYGMATU, czyli jak nie umacniać stereotypów w działaniach pomocowych". Motywem przewodnim webinarium jest refleksja nad zwiększaniem skuteczności pomagania wobec różnych grup mniejszościowych w duchu partnerstwa, wspierania i równości.

15 Grudnia 2018

Drodzy Nauczyciele i Drogie Nauczycielki,
w ramach programu Kto na ochotnika? Wolontariat w szkole przedstawiamy Wam kolejne scenariusze i karty pracy, które możecie wykorzystać w pracy z grupą wolontariuszy i wolontariuszek.

Strony