23 Lipca 2018

Rozpoczynamy nabór do nowej edycji programu "Kto na ochotnika? Wolontariat w szkole". Zapraszamy warszawskie szkoły do udziału w programie, który wspiera szkoły w rozwijaniu uczącego, twórczego, ciekawego wolontariatu osadzonego w społeczności lokalnej i inicjowanego przez młodzież. 

17 Lipca 2018

Edycja 2017/2018 programu “Kto na ochotnika? Szkolne programy wolontariatu” dobiega końca.

19 Czerwca 2018

8 czerwca odbył się finał programu "Kto na ochotnika? Szkolne programy wolontariatu", Wzięło w nim udzial 11 zespołów uczniowskich z opiekunami. Podczas finału podsumowywaliśmy pracę, wypracowywaliśmy rekomendacje uczniowskie dla dorosłych organizatorów wolontariatu i oczywiście świętowaliśmy sukcesy.

19 Czerwca 2018

14 czerwca młodzież z Technikum nr 1 spotkała się z Młodzieżową Drużyną Ratowniczą, która poprowadziła praktyczny i poprowadzony metodam aktywnymi kurs pierwszej pomocy. Spotkanie to miało formułę tzn. spotkań z aktywnymi wolntariuszami.

15 Czerwca 2018

W czerwcu spotkaliśmy się w gronie wolontariuszy i przedstawicieli kilku włochowskich organizacji: Biblioteki Publicznej, OPS-u, Fundacji Kuchnia i Stowarzyszenia Sąsiedzkie Włochy.

Strony